Popis

Turnaj Volejbal Určice CUP má za cíl obnovení tradice volejbalu v Určicích. První organizovaný volejbal se v Určicích hrál v rámci klubu SK Určice, který byl založen v roce 1932. Bohužel se v průběhu plynoucích let volejbal úplně vytratil.

Volejbal v Určicích v letech 1932

Dalším cílem turnaje je propagace místní základní školy a v neposlední řadě i samotné obce Určice.

Popis turnaje
Turnaj je soukromá akce, tedy pouze pro osoby dle turnajového řádu. Turnaj je určen pro neregistrované hráče smíšených týmů. Každý tým musí mít tedy minimálně dvě něžná pohlaví z celkového počtu 6 hráčů ve hře.

K dispozici jsou dva kurty s písčitým povrchem. Během turnaje bude zajištěno kropení povrchu vodou. V areálu jsou k dispozici dvě šatny (pánská, dámská). Předem upozorňujeme, že za Vaše věci ponechané v šatnách nezodpovídáme!! V areálu najdete i organizační stánek, kde můžete klást otázky, připomínky, návrhy, ale hlavně zde proběhne registrace týmů! Mapku areálu i cestu k nám najdete v části Mapa.

Systém hry:
Rozlosováním při registraci týmů budou vytvořeny základní skupiny. Dle předem domluveného systému hry se bude pokračovat dále. Funkci rozhodčí budou zastupovat vybraní hráči z týmů, které se neúčastní daného utkání.

Účastníci turnaje podáním závazné přihlášky souhlasí, že hrají na vlastní nebezpečí, souhlasí se systémem hry. Dále souhlasí, že pořadatel má právo na jakékoliv změny týkající se pořádaného turnaje!!! O všech podmínkách a pravidelech turnaje je povinen informovat členy týmu kapitán nebo vybraný zástupce, který tým do turnaje přihlásil.

Účastníci souhlasí s turnajovým řádem a zavazují se k jeho dodržování.

Turnajový řád ke stažení.

| Optimalizováno pro FireFox 3.5.7 a Internet Explorer 8
© Volejbal CUP 2013 | počítadlo.abz.cz