Historie turnaje



I. ročník | II. ročník | III. ročník | IV. ročník | V. ročník | VI. ročník | VII. ročník

VII. ročník - 2014

Konečné pořadí

  1. Našrot
  2. Bez pecek
  3. Čučkini
  4. Debakl team
  5. Derniéra
  6. Rumíci
  7. Banda
  8. Reálka
  9. Lopaty



Vítězný tým: "Našrot"
Vítěz VII. ročníku


Druhé místo: "Bez pecek"
Druhé místo VII. ročníku


Třetí místo: "Čučkini"
Třetí místo VII. ročníku




VI. ročník - 2013

Konečné pořadí

  1. Narvalové
  2. Glauber
  3. Našrot
  4. Tučňáci
  5. Lešení v malíčku
  6. Smržice
  7. Hematom
  8. Křenůvky
  9. Brodek u Prostějova
  10. Kaktusáři
  11. Otaslavice
  12. Draci



Vítězný tým: "Narvalové"
Vítěz VI. ročníku


Druhé místo: "Glauber"
Druhé místo VI. ročníku


Třetí místo: "Našrot"
Třetí místo VI. ročníku




V. ročník - 2012

Konečné pořadí

  1. Hematom
  2. SK K2
  3. Brodek u Prostějova
  4. Volej 93
  5. Jen tak
  6. No Fear
  7. Galaxie
  8. Nevím



Vítězný tým: "Hematom"
Vítěz V. ročníku


Druhé místo: "SK K2"
Druhé místo V. ročníku


Třetí místo: "Brodek u Prostějova"
Třetí místo V. ročníku




IV. ročník - 2011

Zúčastněné týmy:

Bazinga
Kaktusáři
Tučnáci
Volej 93
Sokol Brodek u Prostějova
Narvalové
Galaxie
Sokol 1
Anonymní alkoholici
Rumíci
Sorbon
SK K2

Konečné pořadí

  1. Narvalové
  2. Sokol 1
  3. Anonymní alkoholici
  4. Rumíci
  5. Volej 93 a SK K2
  6. Volej 93 a SK K2
  7. Sokol Brodek u Prostějova a Galaxie
  8. Sokol Brodek u Prostějova a Galaxie
  9. Kaktusáři
  10. Tučňáci
  11. Sorbon
  12. Bazinga



Vítězný tým: "Narvalové"
Vítěz IV. ročníku


Druhé místo: "Sokol 1"
Druhé místo IV. ročníku


Třetí místo: "Anonymní alkoholici"
Třetí místo IV. ročníku




III. ročník - 2010

Zúčastněné týmy:

Sharks
Pij Furt
Konice
Kosti
Sokol Brodek u Prostějova
Jen tak
GALAXIE
SK Křenůvky
Tučňáci
Rumíci
Narvalové
SK K2 "E"

Konečné pořadí

  1. Narvalové
  2. Sharks
  3. Rumíci
  4. Tučňáci
  5. Sokol Brodek u Prostějova
  6. Kosti
  7. Konice
  8. GALAXIE
  9. SK K2 "E"
  10. Jen tak
  11. SK Křenůvky
  12. Pij Furt



Vítězný tým: "Narvalové"
Vítěz III. ročníku


Druhé místo: "Sharks"
Druhé místo III. ročníku


Třetí místo: "Rumíci"
Třetí místo III. ročníku




II. ročník - 2009

Zúčastněné týmy:

TJ Sokol Brodek u Prostějova
Tučňáci
Až po 3.pivu
Jen tak
Sorbon
Gala
Drutěva
Mlaďoši
Kostky a listy

Konečné pořadí

  1. Tučňáci
  2. TJ Sokol Brodek u Prostějova
  3. Až po 3.pivu
  4. Jen tak
  5. Gala
  6. Sorbon
  7. Drutěva
  8. Kostky a listy
  9. Mlaďoši



Vítězný tým: "Tučňáci"
Vítěz II. ročníku


Druhé místo: "TJ Sokol Brodek u Prostějova"
Druhé místo II. ročníku


Třetí místo: "Až po 3. pivu"
Třetí místo II. ročníku




I. ročník - 2008

Zúčastněné týmy:

TJ Sokol Brodek u Prostějova
Tučňáci
Až po 3.pivu
Jen tak
Sorbon
Gala
SK K2 "D"
Debakl team
Konice
Létající kačeři

Konečné pořadí

  1. TJ Sokol Brodek u Prostějova
  2. Tučňáci
  3. Gala

Další pořadí se neurčovalo



Vítězný tým: "TJ Sokol Brodek u Prostějova"
Vítěz I. ročníku


Druhé místo: "Tučňáci"
Druhé místo I. ročníku


Třetí místo: "Gala"
Třetí místo I. ročníku


| Optimalizováno pro FireFox 3.5.7 a Internet Explorer 8
© Volejbal CUP 2013 | počítadlo.abz.cz